Duclík2.jpg


Školička Krásná
školička v Košířích
Duclík.gif
 
Aktuality
Zápis na nový školní rok 2022/2023 je průběžný

O školce

Obě naše dětské skupiny fungují již od roku 2016. Každá dětská skupina má kapacitu 10 dětí.

 

Kde nás najdete? 

Na adrese Praha 5, Košíře v klidném prostředí Cetyňské ulice.

Jedou k nám tramvaje 9, 10, 15, 16 ze stanice metra Anděl na stanici  Kavalírka a autobusy číslo 123 a 167. Před naší školkou můžete také bez problému zaparkovat.

 

Kdo u nás pracuje?

V našich dětských  skupinách pracují zkušené paní učitelky a chůvy, které se s láskou starají o ty nejmenší. Věková kategorie našich dětí se pohybuje v rozmezí od 1,5 do 5 let. Děti jsou rozděleny náhodně do obou skupin.  

 

Co je naším cílem?

Naším cílem především je, aby přechod z rodinného prostředí do světa školky byl pro děti co nejplynulejší a nejsnadnější. Tomu pomůže postupné zvykání a rodinná atmosféra v našem malém kolektivu. Proto také nabízíme aklimatizaci 3 hodin zcela zdarma. Víme také, že je dobré si umět zavázat tkaničky, umýt si ručičky, obléci se a najíst se. To se bude hodit do státní školky. A také víme, že se naučíme malovat, stříhat, lepit, říkat básničky, zpívat a  poslouchat pohádky. To se bude hodit do školy. Prioritou pro nás je nejen dobrá nálada a pohoda, ale především bezpečnost Vašich dětí.

 

Jak si máme vybrat?

Docházku můžete zahájit kdykoliv a vybrané programy můžete kombinovat. Po bezplatné adaptaci si můžete postupně dny přidávat až na požadovanou frekvenci. Program lze také kdykoliv změnit podle Vás či potřeb Vašeho dítěte. Naším prvořadým cílem je pocit klidu, bezpečí a pohody Vašeho dítěte. Víme totiž, že až si za pár dnů zvykne, bude se k nám těšit.

 

Jak to u nás vypadá?

Prostory obou školek vyhovují předepsaným hygienickým normám a skládají se ze šatniček, heren, pracovních místností, ložnic a sociálních zařízení. Pracovní místnosti se stolky a židličkami slouží zároveň jako jídelny. V hernách najdou děti mnoho hraček vyhovujících rozličnému věku dětí. Ložnice na spinkání jsme pro Vaše děti vybavili matracemi a ložním prádlem, které zůstává dítěti po celou dobu docházky.

Obě naše dětské skupiny mají vlastní zahradu v klidném vnitrobloku, která je vybavena pískovištěm, houpačkami, barevným domečkem a zahradním nábytkem. Tam při hezkém počasí trávíme dopoledne i odpoledne co nejvíce času.

 
provozní doba 7:30 až 17:00
Kontakty
Adresa
Email
Telefon
Cetyňská 438/9
Praha 5 - Košíře 150 00
Ředitelka
+420 606 470 038

Školička
+420 774 022 150
Školička II
+420 608 341 512
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one